PAKPOLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 87-853 KRUSZYN, ul. Szybowcowa 1, NIP: 888-000-41-28
Śledź nas w social media

Worki na odpady biodegradowalne i kompostowalne – ekologiczne

Ekologiczne worki kompostowalne (LDPE i HDPE) 

Współczesna nauka pozwala już rozwiązywać problemy wyrzucanych odpadów z tworzyw sztucznych do środowiska (ziemi i wody). Sprawia, że odpady stanowiące do tej pory problem ekologiczny stają się pożyteczną materią dla tego środowiska przekształcającą się naturalnie w biomasę (glebę o wartości odżywczej) i biogaz (CO2 w warunkach tlenowych, i metan w warunkach beztlenowych).
Nasze produkty ekologiczne wykonane są na bazie materiału  w 100% wykonanego z materii organicznej (żywej – zwierzęcej lub roślinnej) zmieszanej z właściwym koncentratem żywicy nośnej.
Produkt dedykowany jest głównie dla firm komunalnych a także gospodarstw domowych.
Ekologiczne worki  polecamy w szczególności do pakowania odpadów komunalnych roślinnych i zwierzęcych, zbierania liści, trawy, psich odchodów etc. Możemy także wykonać ekologiczne worki z dowolnym nadrukiem.
Ideą tej innowacji ekologicznej jest naturalna destrukcja odpadów plastikowych wyrzucanych na składowiskach odpadów lub wysypiskach, gdzie istnieją najlepsze i naturalne warunki do kolonizowania drobnoustrojów na produktach plastikowych traktujących je jako własne pożywienie.

Produkujemy worki na śmieci i odpady w dowolnych wymiarach, jednakże ich standard to:

  • Worek o pojemności 20l; szerokość 45cm x 50cm
  • Worek o pojemności 30l; szerokość 50cm x 60cm
  • Worek o pojemności 60l; szerokość 60cm x 80cm
  • Worek o pojemności 120l; szerokość 70cm x 110cm
  • Długość worków wykonywanych Rolomatem bez ograniczeń:

Zapraszamy do obejrzenia procesu produkcji worków na śmieci i odpady. Tak pracuje nowoczesny wieloczynnościowy Rolomat w naszej firmie: